NASZA OFERTA

Mamy do dyspozycji dwa apartamenty oraz dwa drewniane dwupoziomowe domki z tarasami. Domki przewidziane są do przyjęcia 6 osób, natomiast w każdym z apartamentów ma możliwość przenocować maksymalnie 5 osób.

Każde z tych magicznych miejsc jest wyposażone w zmywarkę, lodówkę, kuchenkę, czajnik oraz niezbędne naczynia. W łazience znajdziecie ręczniki, suszarkę do włosów. W razie brzydkiej pogody oferujemy dobrą książkę, gry planszowe albo leniwy wieczór przed telewizorem.

W ogrodzie dostępna jest sauna, jacuzzi zewnętrzne, altana oraz grill przy którym można się wieczorem zrelaksować podziwiając otaczającą nas przyrodę.

Ze względu na to, że sami mamy dzieci nie mogliśmy o nich zapomnieć.

W ogrodzie znajduje się huśtawka, piaskownica oraz mini domek, w którym dzieciaki tworzą swoją własną przestrzeń. W cieplejsze dni możemy zaproponować kąpiel w basenie.

Oferujemy również miejsce parkingowe dla Gości rezerwujących wyłącznie domki.

 

 

Dbamy o to, żeby nasi Goście czuli się u nas swobodnie oraz wyjeżdżali od nas zadowoleni i zawsze chętnie wracali, dlatego oprócz atrakcji opisanych w ofercie takich jak basen, piaskownica czy miejsce do grillowania chcemy Wam zaoferować coś więcej. w wybrane dni podczas sezonu wysokiego.

*Atrakcje dla najmłodszych czyli zabawy z animatorem .

**Chwila relaksu dla rodziców - możliwość zostawienia dziecka pod opieką opiekunki.(dodatkowo płatne)

**Zwiedzanie Sandomierza z Przewodnikiem po Sandomierzu Paweł Lamparski, który zaciekawi zarówno dorosłych jak i młodszych zwiedzających.

*Seanse filmowe na leżaczku pod chmurką w naszym magicznym ogrodzie.

* w określone dni podczas sezonu wysokiego

**dodatkowo płatne

 

link do Facebooka przewodnika: 

 

 

 

Oprócz tego oczywiście chętnie pomożemy Wam wybrać najciekawsze punkty na mapie Sandomierza, które trzeba zobaczyć i podzielimy się z Wami miejscami do których sami wybieramy się żeby zjeść coś pysznego.